Wyposażam tacie jego nowy sklep

Powiedziałam ojcu, że jak będzie na emeryturze to koniecznie musi znaleźć sobie jakieś ciekawe zajęcie. Znam go i wiem, że nie usiedzi za długo w domu bez zajęcia. Ojciec wziął sobie do serca moje słowa i zaraz po przejściu na emeryturę postanowił otworzyć sklep.

Wyposażyłam sklep we wszystko co niezbędne

wyposażenie sklepuOjciec poprosił mnie o pomoc, ponieważ nie na wszystkim się zna. Nie wiedział nawet gdzie może kupić wyposażenie sklepu i ja się tym zajęłam. Chce sprzedawać artykuły spożywcze, ponieważ jego znajomy prowadzi hurtownię, która zaopatruje mniejsze sklepy. Ja pojechałam z kolei do firmy, która ma niezbędne wyposażenie sklepu takie jak kasy, regały sklepowe, lady czy chłodziarki. Ojciec wyjaśnił mi dokładnie jakie produkty sprowadzi do sklepu i wiedziałem czego konkretnie mam szukać. Poproszę o dostawę prosto do sklepu, ponieważ sama to się na pewno z tym wszystkim nie zabiorę. Na miejscu zauważyłam również stojaki na reklamę co uznałam za świetny produkt. Ojciec w ten sposób będzie mógł promować swoje artykuły, które będzie miał w obniżonych cenach. Kupiłam dla niego niezbędne wyposażenie sklepu i jeszcze zadzwoniłam, żeby się upewnić czy na pewno wszystko mam. Zapłaciłam przy kasie i zarezerwowałam transport. Ustawianiem wszystkiego w sklepie to już sami się zajmiemy. Dzięki temu uda się sporo zaoszczędzić. Dostawę zamówiłam na piątek, ponieważ ojciec od poniedziałku rusza ze sprzedażą. Artykuły spożywcze dostanie w sobotę a do tego czasu wszystko już będzie stało na swoim miejscu.

Razem sprawnie wszystko ogarnęliśmy i przyjechałam nawet w sobotę, żeby poukładać z nim wszystkie artykuły na półkach. Tata ma w końcu zajęcie i jest bardzo zadowolony. Codziennie opowiada mi o klientach, którzy go odwiedzili i co im sprzedał.