Wysłałam do klienta namioty handlowe

Przygotowuję transport dużego zamówienia. Jestem zatrudniona na umowie w firmie, która produkuje namioty handlowe. nasza firma jest doceniana przez klientów. Nasi klienci chwalą nasze produkty i chętnie wybierają nas do współpracy. Tydzień temu zgłosił się do mnie klient z zagranicy, który złożył u nas spore zamówienie.

Realizuję zamówienie na namioty handlowe

namioty handlowe od producentaKlient zagraniczny prowadzi swoją działalność od wielu lat. Jego firma często organizuje różne spotkania z partnerami w ramach promocji nowych produktów. Firma produkuje i sprzedaje najlepsze auta, które są także dostępne w naszym kraju. Klient postanowił zakupić namioty handlowe. Okazało się, że nasze namioty handlowe zostały mu polecone jako najlepsze i najsolidniejsze namioty, które mogą być wykorzystywane do różnych celów. Namioty handlowe od producenta są dostępne w sklepach stacjonarnych, które znajdują się w kilku miastach w naszym kraju. Namioty handlowe od producenta można także zamawiać bezpośrednio z naszej strony internetowej. W ten sposób właśnie skontaktował się z nami klient dla którego zamówiłam kuriera. Firma kurierska przyjęła ode mnie zlecenie na dostarczenie namiotów handlowych za granicę. To zlecenie jest dla mnie bardzo ważne ponieważ klient zamówił sporo sprzętu i koszt zamówienia jest bardzo wysoki. Klient zaznaczył, że będzie z nami czeskiej współpracował jeśli będzie taka potrzeba. Często organizuje różne akcje i namioty na pewno będzie jeszcze w przyszłości potrzebował.

Kurier dostarczył paczkę do klienta. Dostałam właśnie telefon, że klient jest zadowolony z naszych namiotów. Na pewno będzie z nami współpracował. Wstępnie umówiliśmy się na ponowny kontakt za dwa miesiące. Cieszę się, że udało mi się znaleźć tak dobrego klienta dzięki któremu będę mogła zarabiać większe pieniądze.