Wzrost prestiżu z pylonami reklamowymi

Reklama zwykle jest idealnym sposobem na znalezienie potencjalnych klientów, interesantów. Mimo to żyjemy w takich czasach, iż reklamy stały się czymś oczywistym. Potrafimy omijać je, a potem nawet nie pamiętać, iż taką minęliśmy. Jak można sobie poradzić, gdy chcemy znaleźć klientów?

Pylon reklamowy ciekawą alternatywą

pylony reklamoweZapewne wiele osób prowadzących własny sklep, kawiarnię bądź inne miejsce, gdzie oczekuje się klientów próbowało wiele sposobów na ich zdobycie. Ulotki reklamowe, które przechodnie brali, a za rogiem wrzucali do kosza. Promotorzy danego miejsca, którzy często zostali potraktowani niezbyt przyjemnie, a wręcz zostali uznani za antyreklamę. Albo reklamy radiowe czy telewizyjne, a żyjemy w czasach, gdzie radia słucha się mniej, a w trakcie reklamy zmieniamy kanał. Ciekawe rozwiązanie tworzą pylony reklamowe. Są one sporych gabarytów, ale mamy dzięki temu pewność, że są stabilne i nikt nie da rady w prosty sposób przewrócić naszej reklamy. Pylony będą idealnym sposobem na wskazanie siedziby naszej firmy i dodadzą prestiżu. Dlaczego? Wyglądają elegancko ze względu na podobieństwo do totemu, który jest pionowy, stabilny i duży. Dodatkowo wewnętrzna konstrukcja jest równie stabilna ze względu na wykonanie ze stali węglowej. Konstrukcja jest spawana i zabezpieczana antykorozyjnie. Z kolei lico pylonów reklamowych może być budowane z aluminium, paneli kompozytowych typu dibond, etalbond, tubond lub z plexi. Przy okazji w większości wypadków używane jest do nich oświetlenie LED o wysokiej sile świecenia i trwałości. 

Jak widać, pylony reklamowe są idealnym sposobem na oznaczenie naszego miejsca. Będzie widoczne nawet po zmroku ze względu na światła LED. Dodatkowo są na tyle ciężkie, iż nikt przypadkiem nie przewróci go. To idealne, nowoczesne rozwiązanie.