Zabawka rozwijająca kreatywność

Zabawi powinny nie tylko zajmować naszemu dziecku czas, ale również uczyć je już od pierwszych chwil życia. Nie ma bowiem nic lepszego, niż nauka połączona z zabawą. Dzięki temu nasze dziecko pragnie poznawać jeszcze więcej nowych rzeczy i nie boi się tego!

Najlepszy rodzaj zabawek

mądra główka zabawkiJuż od najmłodszych lat moja córka uwielbiała się bawić zabawkami, które rozwijały kreatywność o logikę, a także motorykę. Nie w głowie były jej lalki, czy zabawa w dom. Zamiast tego uwielbiała spędzać czas przy klockach i układać z nich najróżniejsze budowle. Kiedy zauważyłam jakie zabawki moja córka najbardziej lubi, od razu zaczęłam szukać informacji na ich temat. Tym sposobem trafiłam na sklep internetowy oferujący najlepszą jakość zabawek bezpiecznych dla mojej córeczki. Mądra Główka zabawki okazały się być najlepszym wyborem. Początkowo kupiłam córce klocki z literkami oraz zabawkę przedstawiającą koła zębate, które po połączeni w dowolnej konfiguracji kręciły się jednocześnie. Zabawka ta od razu przypadła do gustu mojej córeczce i pierwszy raz w życiu widziałam, aby Natalia tak długo bawiła się jedną zabawką i to w tak różny sposób. Zauważyłam też, że te zabawki cechuje wyjątkowo duża wytrzymałość i jestem pewna, że posłużą one nie tylko Natalce, ale również naszemu drugiemu dziecku, które obecnie jest jeszcze noworodkiem. Dowiedziałam się także, że zabawi te malowane są specjalnymi i bezpiecznymi farbami zawierającymi certyfikaty nieszkodliwości. 

Ze sklepu dokupiłam również córce liczydło, skrzynkę z narzędziami oraz stolik na narzędzia. W sklepie znalazło się także coś dla naszego najmłodszego dziecka, a były to głównie prześliczne gryzaki. Kupiliśmy także dwie huśtawki drewniane, znane jeszcze z czasów mojego dzieciństwa, jednakże w znacznie niższej cenie, niż można je było dostać dawno, dawno temu.