Zabawki wader za dobre stopnie w nauce

zabawki wader

Nasz Krzyś ostatnio dostaje w szkole same piątki i jesteśmy z niego dumni. Z mężem zdecydowaliśmy, że dostanie od nas jakiś fajny prezent w ramach nagrody za dobre stopnie.

Zabawki wader w świetnym sklepie

zabawki waderKrzyś lubi zabawki i często odwiedzam internetowy sklep z zabawkami, gdzie można kupić mnóstwo rzeczy w atrakcyjnych cenach. Jak Krzyś był malutki, to właśnie tam kupowałam dla niego zabawki dla niemowląt, którymi zawsze się chętnie bawił. Tym razem zdecydowałam, że razem z nim odwiedzę nasz osiedlowy sklep, gdzie są zabawki i sam będzie mógł sobie coś wybrać. Jest to naprawdę świetny sklep i mają tam zabawki dla dzieci firmy wader oraz gry planszowe trefl, które bardzo cenią rodzice. Kiedy Krzyś wrócił tego dnia ze szkoły to zjadł obiad i poszedł odrabiać lekcje. Mimo iż był piątek, to Krzyś zawsze zaraz po szkole zabierał się za swoje zadania domowe. Około godziny piętnastej weszła do jego pokoju, aby zapytać jak sobie radzi. Miał już wszystkie lekcje odrobione i układał puzzle, które dostał od nas kilka lat temu. Powiedziałam, żeby się ubrał, ponieważ idziemy do sklepu, żeby kupić dla niego zabawki. Krzyś był tak szczęśliwy, że biegiem ruszył po kurtkę i buty. Zapytał czy będzie mógł sam sobie wybrać zabawki to z uśmiechem mu potwierdziłam. Kiedy weszliśmy do sklepu to Krzyś od razu zaciągnął mnie do regałów gdzie są klocki lego i już wiedziałam jakie zabawki sobie wybrał. Klocki lego były w ogromnym wyborze i Krzyś nie mógł się zdecydować. Wzięliśmy więc wszystkie klocki lego, które mu się podobały.

Zapytałam również, czy chciałby nowe puzzle dla starszych dzieci, ponieważ te puzzle, które obecnie układa są dla niego za proste. Krzyś się ucieszył i od razu wybrał dla siebie puzzle, które chciał mieć. To był bardzo fajny dzień dla nas. Krzyś cały weekend się bawił.