Zakup nowej szafy

Mam duże mieszkanie ale niestety moim zdaniem w ogóle tego nie widać. Gdy kupowałam meble do niego to wtedy patrzyłam się tylko na to co mi się podoba a nie co będzie wyglądało dobrze w danym pomieszczeniu. W konsekwencji tego mam teraz szafy w pokojach, które zabierają sporo miejsca.

Bardzo ładna szafa w przedpokoju

szafy wnękowe lublinA na przykład przedpokój jest duży bo tam nie ma nic prócz szafki na buty. Wiem, że urządziłam to wszystko źle i teraz mam pieniądze na to żeby coś z tym zrobić. Stwierdziłam, że kupię szafy wnękowe lublin bo one według mnie są najlepsze. Moja koleżanka ma właśnie od nich szafę i wiem, że jest bardzo praktyczna w środku a do tego naprawdę dobrze wygląda. Z mężem więc pojechaliśmy żeby wybrać odpowiedni rodzaj i wielkość do naszego przedpokoju. Pan był bardzo miły i pokazał nam katalog z meblami oraz te szafy jakie są na stanie. Mi spodobała się szczególnie jedna. Była jasna i w środku miała bardzo dużo półek a także dużo miejsca na wieszaki. Ja bardzo lubię wieszać praktycznie wszystko na wieszaki także dla nas byłoby to idealne rozwiązanie. Mężowi spodobała się ta sama szafa. Nie kosztowała ona jakoś specjalnie dużo. Widać było za to, że jest naprawdę porządnie wykonana. Wyglądała bardzo solidnie. Dlatego też zdecydowaliśmy się ją zamówić. Na realizację zamówienia trzeba było trochę poczekać. Ale mieliśmy przynajmniej czas na to żeby w końcu pozbyć się szaf, które do tej pory stały w pokojach i tylko zabierały miejsce.

W umówionym terminie szafa została do nas przywieziona. Była bardzo duża i prezentowała się świetnie. W końcu wszystkie rzeczy się do niej zmieściły. Przez to, że jest jasna przedpokój nadal wygląda na duży. A ja w końcu odzyskałam przestrzeń w mieszkaniu. Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu.