Zakup przyczepy aluminiowej

Przyczepy aluminiowe do ciężarówek dzielą się na kilka grup produktowych. Wyróżniamy przyczepy do transportu materiałów sypkich, materiałów zwykłych oraz materiałów płynnych. Przyczepy aluminiowe to także lawety oraz przyczepy niskopodwoziowe do transportu specjalistycznego. Gdzie najlepiej udać się po zakup dobrej przyczepy aluminiowej? 

Dystrybutorzy przyczep aluminiowych

naczepy aluminiowePolska jest jednym z największych dystrybutorów przyczep na świecie. Trzy polskie firmy są w czołówce światowej producentów przyczep aluminiowych. Jest się czym pochwalić. Polskie firmy mają bardzo dobrze rozbudowaną sieć dystrybucji na terenie Polski. W każdym województwie działa kilka punktów sprzedaży naczep aluminiowych. Producenci przyczep aluminiowych oferują także produkty na specjalne zamówienie. Bardzo często firmy świadczące usługi transportu specjalistycznego, zamawiają u producentów naczepy aluminiowe na indywidualne zamówienie. Jeżeli mamy ograniczony budżet na zakup naczepy możemy odwiedzić jeden z komisów. Na rynku funkcjonują nawet komisy przyczep do ciężarówek. W takich komisach znajdziemy bardzo szeroką ofertę produktową, która zadowoli najbardziej wymagającego klienta. Aby znaleźć naczepę aluminiową najlepiej wstępnie zapoznać się z ofertami na stronach internetowych dystrybutorów oraz komisów. W poszukiwaniu przyczepy możemy także odwiedzić portale aukcyjne oraz serwisy z ogłoszeniami lokalnymi. 

Wiele firm, między innymi: firmy transportowe, czy firmy budowlane nie potrzebują posiadać naczepy na stałe w swoich aktywach firmowych. Na takie zapotrzebowanie odpowiadają wypożyczalnie samochodów oraz sprzętu budowlanego. W takich wypożyczalniach można wypożyczyć naczepę na realizację jednego zamówienia, nie trzeba kupować naczepy na stałe.