Zalety korzystania z sauny infrared

 

Jakiś czas temu zaintrygowały mnie sauny na podczerwień. Wtedy to była dla mnie nowość, ponieważ wcześniej korzystałam jedynie z sauny suchej bądź łaźni parowej. Przez dłuższy czas czytałam opinię na temat zastosowania sauny oraz korzyści jakie ona daję. Zdecydowałam się wtedy, że skorzystam z sauny i zobaczę jak mój organizm będzie reagował na podczerwień. 

Jakie korzyści daje sauna na podczerwień?

sauny na podczerwień producentZe względu na to, że doskonale czułam się po sesjach w tradycyjnych saunach fińskich, nie było trudno namówić mnie na skorzystanie z sauny infrared. Na początku jednak byłam trochę sceptycznie nastawiona, ponieważ zamiast tradycyjnych pieców w saunie stosowane są ceramiczne promienniki podczerwieni, które ogrzewają nasze ciało. Dzięki temu w kabinie nie ma aż tak wysokiej temperatury i mogą z niej korzystać nawet osoby z różnymi dolegliwościami chorobowymi. Sauny na podczerwień producent pomogły mi przede wszystkim w przyspieszeniu przemiany materii, dzięki czemu schudłam w bardzo szybkim tempie oraz pozbyłam się wszelkich toksyn, które zalegały w moim organizmie. Działanie sauny zlikwidowało również mój cellulit oraz rozstępy co bardzo mnie zaskoczyło. Oczywiście pozytywnie! W tamtym okresie miałam również problemy ze stawami, co było niezwykle dokuczliwe i to przede wszystkim przekonało mnie do skorzystania z sauny. Niesamowite ciepło promieni podczerwieni doskonale ogrzało moje mięśnie i stawy, ból zniknął, a mięśnie się rozkurczyły co zmniejszyło moje poczucie stresu.

Regularne korzystanie z sauny na podczerwień poprawiło jakość mojego organizmu, odporność oraz zmniejszyło stres. Dzięki jej cudownym właściwościom uleczyłam swoje stawy oraz poprawiłam wygląd swojej skóry, co było dla mnie fajnym zaskoczeniem. Na pewno będę z niej dalej korzystała i cieszyła się zdrowiem oraz pięknym wyglądem.