Zamawiam stoły do kawiarni

Mój przełożony poprosił mnie o zamówienie stołów do naszej kawiarni. nasza kawiarnia znajduje się w centrum miasta i cieszymy się sporym zainteresowaniem ze strony klientów. Postanowiłam rozejrzeć się na różnych stronach firmowych i sklepach stacjonarnych w poszukiwaniu odpowiednich mebli. Nasza kawiarnia jest bardzo luksusowa i muszę wybrać nowe stoły, które będą idealnie pasować do naszego wystroju.

Szukam stołów do kawiarni

stoły drewniane na zamówienie z WarszawyKawiarnia ,w której pracuje jest bardzo doceniana przez klientów. mamy wysokie obroty i zazwyczaj pełną salę. Szef postanowił przeprowadzić w środku generalny remont. mam znaleźć nowoczesne stoły, które będą pięknie prezentować się w naszym lokalu. Znalazłam stoły drewniane na zamówienie z Warszawy, które były chwalone przez wielu właścicieli firm, którzy prowadzą branżę gastronomiczną. Stoły drewniane na zamówienie z Warszawy są wykonywane na miejscu w firmie i doręczane przez firmę kurierską na podany adres. Postanowiłam odezwać się do firmy żeby podpytać o warunki i ceny za poszczególne stoły. Właściciel firmy potwierdził, że może ze mną podpisać dobrą umowę na korzystnych warunkach. Przesłał mi katalog na maila, z którym na spokojnie mogę się zapoznać. W katalogu było wiele stołów w różnych kolorach. Stoły miały różne wymiary. Wybrałam model, który najbardziej mi się spodobał i moim zdaniem stoły drewniane na zamówienie z Warszawy będą pasowa do naszej kawiarni.

Mój przełożony był bardzo zadowolony z mojego wyboru. Potwierdził, że stoły, które wybrałam są bardzo ładne i mogę je śmiało zamawiać. Ucieszyłam się bo firma zapewniła mnie, że stoły zostaną przygotowane w krótkim czasie i nie będę obciążona dodatkowymi kosztami za transport. Transport za stoły to był spory wydatek więc ciesze się, że firma nie będzie tego doliczać.