Zapotrzebowanie na trenerów personalnych

Trener personalny

Mój mąż od kilkunastu lat jest właścicielem kompleksu sportowego, który mieści się w centrum Warszawy. Zatrudnia dość dużo pracowników. Jego siłownia posiada basen, saunę, sale do fitness oraz sale, które mają zostać przeznaczone na trening personalny, który mąż zamierza niebawem wprowadzić.

Trener personalny pomoże mi

Trener personalnyPostanowił, że wprowadzi do sieci ogłoszenie, gdzie potrzebny jest trener personalny, który będzie u niego przeprowadzał trening personalny dla klientów. Pomysł wydał mi się dość dobry, ponieważ na takie usługi jest zawsze zapotrzebowanie. Taki trener osobisty jest dobrą wizytówką dla jego kompleksu sportowego i na pewno dzięki temu będzie miał jeszcze więcej klientów. Na ogłoszenie odpowiedziało dość sporo osób. Był jeden chłopak, który pracował jako trener personalny i idealnie się nadaje do tej pracy. Mąż osobiście przeprowadził z nim rozmowę i od razu go zatrudnił. Każdy trening personalny będzie się na początku odbywał pod jego okiem, ażeby mógł kontrować przebieg tych zajęć. Mój mąż kiedyś sam pracował jako trener personalny i dobrze wie, jak takie zajęcia powinny się odbywać. Oczywiście prowadzenie kompleksu wiąże się z ogromnymi obowiązkami, dlatego nie ma możliwości aby osobiście prowadził trening personalny. Jeśli pomysł się sprawdzi i będzie wielu zainteresowanych, to mąż planuje przeznaczyć więcej sal, w których będzie się odbywał trening personalny na zainteresowanych. Oczywiście jest to jednoznaczne z tym, że jeden trener osobisty nie wystarczy i mąż kogoś jeszcze zatrudni.

Zawsze pochwalam pomysły mojego męża bo są trafione i przynoszą zamierzone efekty. Trener personalny to idealne rozwiązanie i na pewno będzie się ono cieszyło ogromnym zainteresowaniem. Kto wie, może sama się zapiszę na takie zajęcia i będę ćwiczyła.

Trenera personalnego znajdziesz na: www.trenerzywarszawa.pl