Znalazłam pracę dzięki agencji pracy tymczasowej

agencja pracy tymczasowej

Koleżanka wiedziała, że od trzech miesięcy poszukuję pracy. Razem byłyśmy w podobne sytuacji. Wczoraj do mnie zadzwoniła, zęby powiedzieć, że firma rekrutacyjna pomogła jej w znalezieniu pracy. Koleżanka była zarejestrowana w firmie rekrutacyjnej od dwóch miesięcy.

Agencja pracy blisko mnie

agencja pracy tymczasowejWcześniej jak rozmawiałyśmy ani razu nie weszłyśmy na ten tema. Nie miałam pojęcia, ze koleżanka była zarejestrowana w firmie rekrutacyjne. Ja zgłosiłam się tylko do urzędu dla bezrobotnych ale tam nie było interesujących dla mnie ofert. Agencja pracy tymczasowej, która została otwarta niedaleko mojego bloku miała wiele pozytywnych komentarzy. Koleżanka przekonała mnie i postanowiłam się w agencji pracy tymczasowej zarejestrować. Pani, która wprowadzała moje dane do systemu byłą dla mnie bardzo miła. Opowiedziała mi o działalności agencji. Wiem, że leasing pracowniczy jest w dzisiejszych czasach bardzo polecany. Pani spytała się mnie czy zdecydowałabym się na taką formę zatrudnienia. Potwierdziła, że jak najbardziej jestem otwarta na wszystkie propozycje. Zależy mi żeby jak najszybciej znaleźć pracę. Jeśli outsourcing pracowniczy ma mi w tym pomóc to ja nie mam nic przeciwko. Pani stwierdziła, że z moimi kompetencjami postara mi się załatwić dobrą pracę. Nawet nie miałam pojęcia, że outsourcing kadrowo-płacowy istnieje. Z moimi kwalifikacjami pani powiedziała, ze mam duże szanse żeby zdobyć pracę w tej branży. Bardzo chciałabym się dalej w tym kierunku rozwijać. Outsourcing kadrowo-płacowy okazał się dla mnie strzałem w dziesiątkę. Pani Gabriela załatwiła mi umowę na okres próbny.

Jeśli właściciel będzie zadowolony z mojej pracy to mam szanse na zatrudnienie długoterminowe. Agencja pracy tymczasowej pomogła mi w znalezieniu pacy. Jestem wdzięczna mojej koleżance, że zmotywowała mnie do zarejestrowania się.

Więcej na http://www.paretti.pl