Zwiększanie wydolności organizmu

 

Osoby aktywne w dziedzinie sportu oraz dbające o kondycję, poszukują często wzmacniających preparatów, które będą bezpieczne a zarazem wpłyną na wydolność organizmu. Mamy obecnie duży wybór takich produktów, warto przyjrzeć się co zawierają w swoim składzie.

Skład i działanie – nitrobolon

trec nitrobolonW odżywkach sportowych często spotykany jest tlenek azotu, który wpływa rozkurczająco na mięśnie gładkie naczyń krwionośnych. Trec nitrobolon, który również opiera się na działaniu tlenku azotu, powoduje zwiększenie energii witalnej oraz ogólnej wydolności organizmu przy jednoczesnym ograniczeniu zmęczenia fizycznego. Dominującymi składnikami tego preparatu są aminokwasy : arginina i cytrulina. Zastosowana została również kreatyna, która niweluje zmęczenie organizmu, a przede wszystkim wpływa na przyrost masy mięśniowej. Kreatyna przekłada się także bezpośrednio na wzrost wytrzymałości organizmu w trakcie wysiłku oraz ułatwia regenerację. Skład preparatu nie oddziałuje negatywnie na działanie układu nerwowego, nie wywołuje zaburzeń snu czy koncentracji. Ze względu na obecność aminokwasów – argininy i cytruliny, trec nitrobolon działa korzystnie na układ krążenia. Ponadto cytrulina wpływa na usuwanie z organizmu endotoksyn, które są uwalniane w trakcie dużego wysiłku. Endotoksyny takie jak kwas mlekowy i amoniak, mają w tym przypadku ogromne znaczenie, ponieważ są toksyczne dla organizmu. Sposób działania trec nitrobolon wspomaga każdą podejmowaną aktywność treningową.

Stosowany zgodnie z zaleceniami, trec nitrobolon jest bezpieczny dla organizmu, wykazuje też dużą przyswajalność. Działa bardzo korzystnie na ogólne wzmocnienie kondycji i wydolności organizmu. Polecany jest szczególnie dla sportowców i osób aktywnych, które pracującą na efekty i wyniki w określonej dziedzinie.